0216 451 87 84 admin@biokozmetik.com

Led Mask 7 Renk

Led Mask 7 Renk

Ürün Detay

Teknik Özellikler

Kırmızı ışık (630 nm):Soluk nokta beyazlatmak, yumuşak cilt ve kırışık önleyici, hasarlı cildi onarmak, ince kırışıkları yumuşatmak, gözenekleri küçültmek, kolajenin hiperplazisi. 
Mavi ışık (415 nm):Etkili bir şekilde bakteri yok etme, sivilceleri en aza indirgeme, iltihaplanma ve kısa süre sivilceleri iyileştirme süresi önemli ölçüde azaltılır. 
Mor ışık (63 nm):Kırmızı ve mavi çift bantlı ışık, sivilce ve akne işareti tedavisinde özellikle fototerapi etkisi iki çeşit birleşimidir, özel iyi etki ve onarım etkisi vardır.
Sarı ışık :Deri hücrelerine enerji katın, bez işlevini geliştirin, sindirime yardımcı olun, cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcı olun, bağışıklık işlevini geliştirin.
Yeşil ışık (630nm ve 4150nm):Nötralizasyon, denge ve emniyet amaçları, zihinsel stres ve etkili tarama lenfoidini ve ödemi hafifletir.
Lazer ışığı (Beyaz ışık):Deriyi derinlere nüfuz eder, Chen xin metabolizmasının canlı dokusunu hızlandırır, sıçramayı çözer, ince çizgilerin görünümünü iyileştirir ve cilt sarkmasını sağlar.Yeşil ve mavi karışık ışık : Hücre enerjisini arttırmak için adım adım , metabolizmayı teşvik için iyi

Ürün ile ilgili teklif talebinde bulunun