02164518784 admin@biokozmetik.com

Biokozmetik

Biokozmetik

Hakkında

Bio Kozmetik Firmamız  sektördeki  1994 yılından bu güne  yakacık -kartal-İstanbul’da kurulmuştur. Kozmetik sektöründe hizmet veren firmamız, profesyonel kullanıma yönelik estetik cihaz ithalatı, ihracatı, satışı ve satış sonrası hızlı  teknik destek hizmeti vermektedir. Firmamız hızlı teknik servis ağımızla 1994 yılından bu güne  aynı isim ve aynı adreste  hizmet veren ve halen devam etmekteyiz.

Firmamız sağlık merkezleri ve güzellik salonlarının  ihtiyacı olan birçok cihazı alternatifli olarak ithal etmek ve üretmektedir.

Cilt bakım cihazları,Vücut bakım cihazları,IPL Lazer ve iğneli epilasyon cihazları,Ağda makineleri, bakım yatakları ve sedyeler, manikür pedikür cihazları SPA’lar ve birçok ekipman ve cihazlarımızı 2 yıl garantili ve CE belgeli üreten firmamız, uzman teknik servisi ile satış sonrasında hizmet vermektedir.

Temel ilkesi olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş olup, sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda en kaliteli ve en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizin beğeninize sunmaktadır.

Firmamız, Hastaneler, Tıp Merkezleri, güzellik merkezleri, güzellik solanları, solaryum merkezleri, SPA merkezleri, kuaför salonları, Özel kurslar, Halk eğitim merkezleri, ismek’ler  thalasso terapi merkezlerinin ihtiyacına yönelik her türlü cihaz ve sarf malzemenin satışını Türkiye genelinde yapmaktadır. Bunların yanı sıra satışa sunduğu  cihazlara garanti vererek, geniş teknik servis ağıyla arıza ve yedek parça temininde sektöründe öncü ve güçlü bir hizmet sunmaktadır.

Bio Kozmetik tüm cihazları için iki yıl garanti ve 10 yıllık yedek parça bulundurma garantisi vermektedir. Tüm cihazlarımız CE ve TSE standartlarına sahiptir.

Firmamız sonsuz müşteri memnuniyetini benimsediği gibi yerinde doğru ve kaliteli hizmet verme onurunu taşımaktadır.